Aktualności

Aktualności

15 października 2020
Drodzy Studenci, prosimy o zapoznanie się z treścią komunikatu.
Program, który obejmie wszystkie uczelnie techniczne w Polsce oraz pięć czołowych wydziałów informatycznych polskich uniwersytetów!
Drodzy studenci, użytkownicy ProtoLab! Jest nam niezmiernie miło poinformować, że budujemy zespół na Copernicus Hackathon!
W ramach Maratonu Innowacji w PCI zapraszamy na Dzień Otwarty ProtoLab w PCI 17 grudnia br. o godz. 14:00 w auli w siedzibie Podkarpackiego Centrum Innowacji przy ul. Lenartowicza 4, RZESZÓW
11 grudnia 2019
Na warsztaty zaprasza Andrzej Zakręcki, przedstawiciel firmy Technology Applied sp. z o.o., który wprowadzi uczestników w świat technologii druku 3D.
Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie wraz z Podkarpackim Centrum zapraszają na galę rozdania nagród „Biznes Klasa 2019"
28 listopada 2019
Podkarpackie Centrum Innowacji oraz Rzeszowska Grupa IT zapraszają na hackathon programistyczny!
Stwórz z nami urządzenie monitorujące dla dzieci z zespołem zaburzeń emocjonalnych wynikających z odrzucenia przez rodziców - tzw. choroba sierocej.
Jako twórca w internecie, niezależnie od sposobu publikacji swoich utworów (blog, vlog, media społecznościowe), jesteś nieustannie narażony na ryzyko naruszania Twoich praw autorskich, a być może sam je naruszasz. Będąc w sieci internetowej, nie daj się zaplątać się w sieć przepisów prawa.
Google, Polski Fundusz Rozwoju Podkarpackie Centrum Innowacji Sp. z o. o. zapraszają do wzięcia udziału w programie Projektanci Innowacji PFR, czyli cyklu bezpłatnych warsztatów design thinking!
12 listopada 2019
Stwórz z nami rozwiązanie dla ratownictwa górskiego!
W ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Podkarpackim Centrum Innowacji odbędzie się wydarzenie zorganizowane z myślą o osobach, które planują założyć start-up.
Machine Learning Laboratory zaprasza do wzięcia udziału w drugiej części warsztatów Machine Learning & Data Science
Rozciąć kajdany, rozłożyć skrzydła – studenci WMT i ProtoLab
Podkarpackie Centrum Innowacji ogłasza Konkurs dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych i studentów
07 listopada 2019
Poznaj moc własnych możliwości podczas projektorowego treningu kompetencji miękkich!
Kolejna edycja warsztatów Design Thinking już tuż tuż!
Jeżeli chcesz się zapoznać z zasadami tworzenia i funkcjonowania Prostej Spółki Akcyjnej oraz poznać główne korzyści i ryzyka związane z taką formą prowadzenia działalności zapraszamy na szkolenie
II Konferencja INNOWACJE-POMIARY-AKREDYTACJE
13 października 2019
Grupa DATAWORKSHOP RZESZÓW zaprasza na spotkanie machine learning.
09 października 2019
Zespół ProtoLab zaprasza na spotkanie informacyjne
03 października 2019
Zespół ProtoLab zaprasza na spotkanie informacyjne
01 października 2019
Google, Polski Fundusz Rozwoju oraz Podkarpackie Centrum Innowacji Sp. z o. o. zapraszają do wzięcia udziału w programie Projektanci Innowacji PFR
12 września 2019
Grupa DataWorkshop Rzeszów zajmująca się tematyką Machine Learning oraz Data Science zapozna Cię z wyspecjalizowaną platformą ML H2O
UE UE