Aktualności

Aktualności

29 maja 2019
28 maja 2019 roku przedstawiciele Podkarpackiego Centrum Innowacji w Rzeszowie odwiedzili siedzibę prototypowni ProtoLab w Gdańsku. Wyjazd miał na celu zainspirowanie się pomysłami i rozwiązaniami stosowanymi w pomorskiej przestrzeni kreatywnej.
Głównym celem spotkania jest zademonstrowanie dokonań naukowych młodych naukowców, a także integracja środowiska studenckiego, zawarcie nowych znajomości oraz promowanie rozwoju naukowego studentów.
Głównym założeniem konferencji jest poszerzenie wiedzy teoretycznej – związanej z prowadzeniem badań marketingowych – oraz szeroko rozumianym marketingiem.
Współczesna Teoria Rozwiązywania Innowacyjnych Zadań (TRIZ) to nauka dostarczająca narzędzi do platformy Pragmatycznych Innowacji. Jest to system tworzący nowe wartości poprzez innowacje, a także umożliwiający uzyskanie wysokiego zwrotu z inwestycji w innowacje.
Start In Podkarpackie
20 marca 2019
Podkarpackie Centrum Innowacji zostało partnerem merytoryczym Smart Medius Hackathon
To program wymiany, który ma pomóc początkującym przedsiębiorcom w zdobyciu umiejętności przydatnych do prowadzenia i rozwoju małego przedsiębiorstwa.
24 stycznia 2019
Corporate-Startup Roundtable to spotkanie łączące małe i duże firmy, fundusze VC, startupy z historią sukcesu oraz pomysłodawców planujących założenie własnych firm.
21 stycznia 2019
W dniach 14-15 maja 2019 roku, w Katowicach odbędzie się European Start-up Days.
8-9 grudnia odbyła się trzecia edycja miejskiego hackathonu Rzethon w którym wzięło udział 70 osób podzielonych na 21 zespołów.
23 października 2018
Przeprowadzamy bezpłatne konsultacje doradztwa technologicznego.
UE UE