Aktualności

Aktualności

6 maja zapraszamy do udziału w spotkaniach networkingowych poświęconych pracy inżyniera.
Już w czwartek, 29 kwietnia zapraszamy na webinar, podczas którego porozmawiamy m.in. o budowaniu zespołu projektowego, tworzeniu MVP produktu oraz udziale w programach startowych.
Już 23 marca zapraszamy na szkolenie, które poprowadzi Kaja Zielonka-Foryś, Associate Director, Human Resources Collins Aerospace.
Zapraszamy na webinar, który poprowadzi Hubert Mrozek, założyciel start-upu Magnetiqa
Zastanawiasz się co zrobić, aby Twoja pierwsza praca była strzałem w dziesiątkę? Zapraszamy na szkolenie, które poprowadzi Justyna Kurek-Wdowiak.
W czwartek, 11 marca zapraszamy na bezpłatne warsztaty organizowane w ramach projektu SKY.4.0, które poprowadzi Bartłomiej Cieszyński.
Zapraszamy do rozpoczęcia przygody z praktycznym zastosowaniem metod inwentycznych w prototypowaniu.
Zapraszamy na webinar, który poprowadzi Hubert Kisala, Co-Founder & Director EBEA Consulting.
Podkarpackie Centrum Innowacji zaprasza na webinar, który poprowadzi Grzegorz Belica, Partnership & ProtoLab Manager.
W dniu 12 stycznia 2021 roku odbędzie się kolejne posiedzenie Komitetu Alokacji Zasobów Podkarpackiego Centrum Innowacji (KAZ).
Naukowcy z Katedry Kosmetologii Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie opracowali krem, który kompleksowo chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieniowania ultrafioletowego (UV). Innowacyjnym składnikiem kremu jest ekstrakt z mongolskich ziół.
Chcesz zgarnąć wejściówki na dedykowane warsztaty i szkolenia, a także zdobyć wyjątkowe gadżety PCI? Mamy dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia!
Zapraszamy na kolejny webinar Podkarpackiego Centrum Innowacji, który poprowadzi Marcin Otrębski.
Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym webinarze PCI, który poprowadzi Paulina Brym-Ciuba – Dyrektor Operacyjny StartUp Hub Polska
15 października 2020
Drodzy Studenci, prosimy o zapoznanie się z treścią komunikatu.
Program, który obejmie wszystkie uczelnie techniczne w Polsce oraz pięć czołowych wydziałów informatycznych polskich uniwersytetów!
Drodzy studenci, użytkownicy ProtoLab! Jest nam niezmiernie miło poinformować, że budujemy zespół na Copernicus Hackathon!
W ramach Maratonu Innowacji w PCI zapraszamy na Dzień Otwarty ProtoLab w PCI 17 grudnia br. o godz. 14:00 w auli w siedzibie Podkarpackiego Centrum Innowacji przy ul. Lenartowicza 4, RZESZÓW
11 grudnia 2019
Na warsztaty zaprasza Andrzej Zakręcki, przedstawiciel firmy Technology Applied sp. z o.o., który wprowadzi uczestników w świat technologii druku 3D.
Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie wraz z Podkarpackim Centrum zapraszają na galę rozdania nagród „Biznes Klasa 2019"
28 listopada 2019
Podkarpackie Centrum Innowacji oraz Rzeszowska Grupa IT zapraszają na hackathon programistyczny!
Stwórz z nami urządzenie monitorujące dla dzieci z zespołem zaburzeń emocjonalnych wynikających z odrzucenia przez rodziców - tzw. choroba sierocej.
Jako twórca w internecie, niezależnie od sposobu publikacji swoich utworów (blog, vlog, media społecznościowe), jesteś nieustannie narażony na ryzyko naruszania Twoich praw autorskich, a być może sam je naruszasz. Będąc w sieci internetowej, nie daj się zaplątać się w sieć przepisów prawa.
UE UE