Aktualności

Aktualności

W dniu 29 czerwca 2022 roku odbyło się posiedzenie Komitetu Alokacji Zasobów Podkarpackiego Centrum Innowacji (KAZ).
9 projektów z Politechniki Rzeszowskiej i 11 z Uniwersytetu Rzeszowskiego. Podkarpaccy naukowcy rozpoczęli właśnie realizację kolejnej tury projektów, które otrzymały dofinansowanie w ramach III naboru do Programu grantowego Podkarpackiego Centrum Innowacji.
Solidna dawka wiedzy kosmicznej, praktyczne warsztaty, inspirujące wykłady. Już 26 maja, w budynku Podkarpackiego Centrum Innowacji przy ul. Lenartowicza 4 w Rzeszowie odbędzie się pierwszy Podkarpackie - Space Day.
Warsztaty z zakresu przywództwa, przedsiębiorczości i wdrażania innowacji, doradztwo w obszarze rozwoju biznesu oraz spotkania z liderami innowacyjności.
17 września 2021
Już niebawem rusza I edycja Akademii ProtoLab - bezpłatnego programu edukacyjnego i konkursu na najlepsze koncepcje projektowe z zakresu dostępności miejsc użyteczności publicznej i atrakcji turystycznych dla osób niepełnosprawnych i o ograniczonej sprawności ruchowej (PRM).
Zapraszamy na trzecie spotkanie inspiracyjne organizowane w ramach kosmicznego programu New Space Leaders. Naszym gościem będzie Marcin Drobik, Flight Software Engineer w KP Labs.
Poznaliśmy zwycięzców pierwszej edycji Smart Tourism Hackathon. Wśród nagrodzonych projektów znalazła się m.in. aplikacja podnoszącą bezpieczeństwo na szlakach górskich oraz platforma łączącą elementy edukacji ekologicznej z grywalizacją.
6 maja zapraszamy do udziału w spotkaniach networkingowych poświęconych pracy inżyniera.
Już w czwartek, 29 kwietnia zapraszamy na webinar, podczas którego porozmawiamy m.in. o budowaniu zespołu projektowego, tworzeniu MVP produktu oraz udziale w programach startowych.
Już 23 marca zapraszamy na szkolenie, które poprowadzi Kaja Zielonka-Foryś, Associate Director, Human Resources Collins Aerospace.
Zapraszamy na webinar, który poprowadzi Hubert Mrozek, założyciel start-upu Magnetiqa
Zastanawiasz się co zrobić, aby Twoja pierwsza praca była strzałem w dziesiątkę? Zapraszamy na szkolenie, które poprowadzi Justyna Kurek-Wdowiak.
W czwartek, 11 marca zapraszamy na bezpłatne warsztaty organizowane w ramach projektu SKY.4.0, które poprowadzi Bartłomiej Cieszyński.
Zapraszamy do rozpoczęcia przygody z praktycznym zastosowaniem metod inwentycznych w prototypowaniu.
Zapraszamy na webinar, który poprowadzi Hubert Kisala, Co-Founder & Director EBEA Consulting.
Podkarpackie Centrum Innowacji zaprasza na webinar, który poprowadzi Grzegorz Belica, Partnership & ProtoLab Manager.
W dniu 12 stycznia 2021 roku odbędzie się kolejne posiedzenie Komitetu Alokacji Zasobów Podkarpackiego Centrum Innowacji (KAZ).
Naukowcy z Katedry Kosmetologii Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie opracowali krem, który kompleksowo chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieniowania ultrafioletowego (UV). Innowacyjnym składnikiem kremu jest ekstrakt z mongolskich ziół.
Chcesz zgarnąć wejściówki na dedykowane warsztaty i szkolenia, a także zdobyć wyjątkowe gadżety PCI? Mamy dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia!
Zapraszamy na kolejny webinar Podkarpackiego Centrum Innowacji, który poprowadzi Marcin Otrębski.
Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym webinarze PCI, który poprowadzi Paulina Brym-Ciuba – Dyrektor Operacyjny StartUp Hub Polska
15 października 2020
Drodzy Studenci, prosimy o zapoznanie się z treścią komunikatu.
Program, który obejmie wszystkie uczelnie techniczne w Polsce oraz pięć czołowych wydziałów informatycznych polskich uniwersytetów!
UE UE