Wydarzenia

Wydarzenia

Stwórz z nami rozwiązanie dla ratownictwa górskiego!
Lenartowicza 4 Rzeszów, 35-051

czw., 14 listopada 2019 17:00 - 20:00

Machine Learning Laboratory zaprasza do wzięcia udziału w drugiej części warsztatów Machine Learning & Data Science. Zobacz jak wygląda uczenie maszynowe na przykładzie prawdziwych danych. Zabierz ze sobą komputer i stwórz swój pierwszy model predykcyjny. Zapewniamy środowisko uruchomieniowe, pracujemy na zdalnych maszynach. Już teraz dokonaj rejestracji, spotykamy się 12 listopada godz. 17:00. Warsztaty poprowadzi Paweł Lubiński - administrator zarządzający sieciami z uczeniem maszynowym w branży produkcyjnej.

Mile widziana jest wiedza z zakresu algebry i analizy matematycznej, podstaw statystyki oraz znajomość Pythona lub innego języka programowania.

Lenartowicza 4 Rzeszów, 35-051

wt., 12 listopada 2019 17:00 - 20:00
Podkarpackie Centrum Innowacji zaprasza na II Konferencję INNOWACJE-POMIARY-AKREDYTACJE
Sala audytoryjna Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego Rzeszów, 35-051 | aleja Łukasza Cieplińskiego 4

śr., 06 listopada 2019 11:00 - 15:00

Machine Learning Laboratory zaprasza do wzięcia udziału w pierwszej części warsztatów Machine Learning & Data Science. Zobacz jak wykorzystać sztuczną inteligencję w produktach komercyjnych i stwórz swój pierwszy startup. Zobacz jak sztuczna inteligencja wpływa na nowoczesne rozwiązania biznesowe. Już teraz dokonaj rejestracji, spotykamy się 5 listopada godz. 17:00. Warsztaty poprowadzi Rafał Bodziony - Data Scientist w firmie DHI Polska, tworzący projekty oparte o głębokie uczenie maszynowe. 

Mile widziana jest wiedza z zakresu algebry i analizy matematycznej, podstaw statystyki oraz znajomość Pythona lub innego języka programowania.

Lenartowicza 4 Rzeszów, 35-051

wt., 05 listopada 2019 17:00 - 20:00
Jeżeli chcesz się zapoznać z zasadami tworzenia i funkcjonowania Prostej Spółki Akcyjnej oraz poznać główne korzyści i ryzyka związane z taką formą prowadzenia działalności zapraszamy na szkolenie „Prosta Spółka Akcyjna – Szansa dla Biznesu Innowacyjnego”.
Lenartowicza 4 Rzeszów, 35-051

pon., 28 października 2019 16:00 - 18:00

Google, Polski Fundusz Rozwoju Podkarpackie Centrum Innowacji Sp. z o. o. zapraszają do wzięcia udziału w programie Projektanci Innowacji PFR, czyli cyklu bezpłatnych warsztatów design thinking! 

 

Chcesz projektować innowacje tak, jak robi się to w Google?  

To proste!  

Zapisz się na bezpłatne warsztaty, odbywające się w dnia 18-19 odbywające się w Podkarpackim Centrum Innowacji Sp. z o. o.

 

Jak to zrobić?  

 

➡ Wejdź na https://events.withgoogle.com/projektanci-innowacji-pfr-pci-1920102019/ 

➡ Wypełnij formularz zgłoszeniowy i odpowiedz na 3 krótkie pytania. Zależy nam na tym, aby poznać Twoje pomysły i to nad czym chcesz pracować! Na tej podstawie będziemy wybierać chętnych ;)
➡ Otrzymasz od nas maila zwrotnego z prośbą o potwierdzenie adresu e-mail

➡ Dbamy o najwyższą jakość warsztatów, dlatego wszystkie zgłoszenia rozpatrujemy indywidualnie, a ilość miejsc jest ograniczona. Zaproszenie wyślemy nie wcześniej niż 24 h od rejestracji i nie później niż 48 h przed terminem warsztatów.

➡ Przyjdź na wydarzenie, weź udział w warsztatach i ucz się od ekspertów.  

 

🔴 Na czym to polega❓  


Projektanci Innowacji PFR to ogólnopolska akcja edukacyjna. Warsztaty uczą kreatywnego myślenia oraz tworzenia nowatorskich produktów i usług przy wykorzystaniu Design Thinking. Program bazuje na wewnętrznej metodzie stworzonej na potrzeby rozwoju innowacji w Google pod nazwą Creative Skills for Innovation Lab. Biorąc udział w projekcie nauczysz się budować trzy podstawowe kompetencje: zrozumienie użytkownika (Empatia), Myślenie 10x (Myślenie bez granic) oraz Eksperymentowanie (Tworzenie prototypów).  

📌 Szczegółowy opis metodologii i płynących z niej korzyści znajdziesz także na 👉 startup.pfr.pl 👈 


🔴 Jakie wymagania musisz spełnić❓ 

Program jest skierowany do osób reprezentujących umiejętności: biznesowe, inżynierskie, humanistyczne, artystyczne oraz naukowo-medyczne. Wiek nie ma znaczenia - liczy się chęć rozwoju i pracy nad obecnymi i przyszłymi pomysłami. 

 

🔴 Miejsce w którym odbędą się warsztaty❓ 

Podkarpackie Centrum Innowacji Sp. z o. o. to miejsce, które łączy naukę z biznesem, oraz rozwija kluczowe umiejętności wśród badaczy i personelu administracyjnego. Do kluczowych priorytetów należy wspieranie podkarpackich projektów badawczo-rozwojowych, a także pobudzanie przedsiębiorczości wśród studentów.


Warsztaty odbywają się w języku polskim 

❗❗❗ LICZBA MIEJSC OGRANICZONA
Ze względu na duże zainteresowanie warsztatami oraz ograniczoną liczbą miejsc, nie ma możliwości przekładania zgłoszenia na inną datę. Osoby które po zaakceptowaniu na warsztaty nie zjawią się bez wcześniejszego poinformowania, trafią na “Czarną listę” i nie będą mogły więcej brać udziału w warsztatach Projektantów Innowacji.  Prosimy o rozważne dokonywanie zapisów. 

 

Projektanci Innowacji PFR to warsztaty organizowane przez Google w partnerstwie strategicznym z Polskim Funduszem Rozwoju.

Lenartowicza 4 Rzeszów, 35-051 | https://events.withgoogle.com/projektanci-innowacji-pfr-pci-1920102019

pt., 18 października 2019 09:00 | sob., 19 października 2019 17:00

ProtoLab - spotkanie informacyjne ⬇️

➡️ Zespół ProtoLab zaprasza na spotkanie na którym dowiesz się:
- jak dołączyć do społeczności ProtoLab,
- jakie pracownie posiadamy,
- jakim sprzętem dysponujemy,
- jakie wydarzenia i szkolenia są zaplanowane.

➡️ ProtoLab to społeczność i pracownie dla studentów i badaczy, które wystartowało w Rzeszowie w maju 2019 roku w ramach Podkarpackiego Centrum Innowacji.
Budujemy społeczność osób, które chcą eksperymentować z technologią, tworzyć własne prototypy i realizować innowacyjne pomysły. Główną ideą ProtoLabu jest stworzenie studentom i badaczom możliwości rozwoju oraz uczenia się poprzez wolne eksperymentowanie w zakresie własnych projektów, w oparciu o interdyscyplinarne zespoły.

➡️ Spotkanie odbędzie się we wtorek 15 czerwca o godzinie 17:00 w siedzibie Podkarpackiego Centrum Innowacji przy ul. Lenartowicza 4, RZESZÓW, o tu: bit.ly/JakTraficDoPCI ;)➡️ Jeżeli byłeś już w ProtoLab to pilnie obserwuj nasz profil i stronę internetową - spotkanie dla wtajemniczonych już w krótce! Stay tuned! 🔜 🔔

Pamiętaj, że korzystanie z ProtoLab jest bezpłatne🛠💡❗

✅ ZAREJESTRUJ SIĘ W PROTOLAB TERAZ: ✅

https://protolab.pcinn.org/dolacz

Lenartowicza 4 Rzeszów, 35-051

wt., 15 października 2019 17:00 - 19:30
DATAWORKSHOP RZESZÓW zaprasza na spotkania z machine learning.
Lenartowicza 4 Rzeszów, 35-051

czw., 03 października 2019 18:00 - 20:00

Grupa DataWorkshop Rzeszów zajmująca się tematyką Machine Learning oraz Data Science zapozna Cię z wyspecjalizowaną platformą ML H2O. Jeśli interesujesz się nowoczesnymi metodami analizy danych i sztuczną inteligencją a matematyka i statystyka nie są Ci obce, to serdecznie zapraszamy na to wydarzenie. Z grupa DataWorkshop Rzeszów nie tylko poznasz wiele nowych zagadnień, ale również otrzymasz możliwość przystąpienia do 5-cio dniowego wyzwania uczenia maszynowego i zdobycia certyfikatu. Przychodząc na spotkanie uzyskasz dostęp do materiałów video z wyzwań, które już kiedyś się odbyły oraz wskazówki jak efektywnie kształcić się z zakresu uczenia maszynowego. Grupa pracuje w Pythonie, jeśli go nie znasz nic nie szkodzi, wystarczy że znasz inny język programowania.

Lenartowicza 4 Rzeszów, 35-051

czw., 19 września 2019 18:00 - 20:00

Dlaczego Amerykanie uważają, że komunikacja jest kluczową umiejętnością biznesową?  Czy koncept “fake it till you make it” naprawdę działa a przyjęcie pozycji “zwycięskiej” (“power posing”) powoduje, że czujemy większą pewność siebie i chęć podejmowania większego ryzyka? 

Jak opowiedzieć o sobie i o swoim pomyśle inwestorom? Jak dotrzeć do swojego zespołu i “porwać” go za sobą? Czy historia startupu Theranos jest przestrogą czy inspiracją do działania? 

O komunikacji i wielu innych aspektach studiów, pracy i życia w San Francisco opowie Ula Furman, związana od 2010 - 2016 ze Szkołą Biznesu Haas przy Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley, a od maja 2019, pełnomocnik ds. zasobów ludzkich w Podkarpackim Centrum Innowacji.

Panel - dyskusja - ćwiczenia komunikacyjne - improv.  

Czekamy na Was i na Wasze refleksje.


Lenartowicza 4 Rzeszów, 35-051

śr., 14 sierpnia 2019 17:00 - 18:30

Zastanówmy się jak zbudować punkt odniesienia do prototypownia. Cześć, z tej strony Karol. Zapraszam Was do cyklu spotkań w ramach których, będziemy szukać odpowiedzi i tworzyć rozwiązania odpowiadające na Wasze zapotrzebowanie. Chciałbym wprowadzić Was w świat prototypowania, pokazać Wam część światowego dorobku w tej dziedzinie i poddać go razem z Wami pod wątpliwość i zobaczyć co z tego wyjdzie.

Zapraszam wszystkich nie zależnie od wiedzy, specjalności i zainteresowań. Forma spotkania: luźna, nie stresujcie się poziomem Waszej wiedzy czy umiejętności.

Lenartowicza 4 Rzeszów, 35-051

wt., 13 sierpnia 2019 17:00 - 20:00
Zapraszamy na kolejne spotkanie dotyczące Doliny Krzemowej. Podczas spotkania poznasz aspiracje młodych, którzy osiągnęli sukces w US, a także dowiesz się, dlaczego jako student jesteś dobrym materiałem na innowatora!
Lenartowicza 4 Rzeszów, 35-051

śr., 31 lipca 2019 15:00 - 17:00
Zapraszamy do udziału w spotkaniu pt. „Doświadczenia i dobre praktyki współpracy nauki z biznesem na przykładzie Szwecji i Meksyku” w ramach inauguracji cyklu spotkań dedykowanych rozwojowi Podkarpackiego Ekosystemu innowacji i Startupów.
Lenartowicza 4 Rzeszów, 35-051

wt., 23 lipca 2019 13:00 - 14:30

Zbliża się kolejny etap letniej szkoły projektowej, tym razem pokażemy wam jak prototypować.

Warsztaty kierujemy do osób, które uczestniczyły już w naszych spotkaniach z design thinking oraz osób które posiadają swój pomysł na projekt dotyczący swojego produktu.

W trakcie warsztatów opracujecie podejście do prototypowania swojego produktu. Przykładem może być tworzenie wyglądu aplikacji na telefon oraz opisu funkcji jakie powinna zawierać, albo dobór odpowiednich narzędzi, warsztatów oraz materiałów niezbednych aby stworzyć swój prototyp.

Zarejestruj się już dzisiaj i zapewnij sobie miejsce na warsztatach.

Lenartowicza 4 Rzeszów, 35-051

pt., 19 lipca 2019 11:45 | czw., 25 lipca 2019 17:00

W środę o godzinie 17 w Podkarpackim Centrum Innowacji organizujemy spotkanie, na którym dowiesz się:
✅ czym jest Dolina Krzemowa,
✅ jak studenci takich uniwersytetów, jak Berkeley i Stanforda w Północnej Kalifornii wpływają na rozwój biznesu w USA i na zmiany technologiczne na świecie,
✅ dlaczego co dziesiąty student na Uniwersytecie Berkeley zakłada start up,
✅ jakie są powody studentów do dumy z ich uczelnianych przynależności oraz poznasz przyczynę prezentowania przez nich marki uczelni na koszulkach, czapkach, plecakach…

➡ Uzyskasz odpowiedź na pytanie odnośnie tego, czy te wartości przekładają się na system edukacji i pracy w Polsce.

O tym i wielu innych aspektach studiów, pracy i życia w San Francisco opowie Ula Furman, związana od 2010 - 2016 ze Szkoła Biznesu Haas przy Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley, a od maja 2019, członek zespołu Podkarpackiego Centrum Innowacji. 

Podczas spotkania przeprowadzona zostanie dyskusja.

Czekamy na Was i na Wasze refleksje.
Lenartowicza 4 Rzeszów, 35-051

śr., 17 lipca 2019 17:00 - 19:00
II edycja Wakacyjnej szkoły projektowania
Lenartowicza 4 Rzeszów, 35-051

czw., 11 lipca 2019 17:00 - 20:00
O co w tym wszystkim chodzi?
Lenartowicza 4 Rzeszów, 35-051

śr., 03 lipca 2019 18:00 - 21:00
GBX Soft oraz Podkarpackie Centrum Innowacji zapraszają wszystkich pasjonatów języka Javascript/TypeScript, na bezpłatne warsztaty z Angular w Rzeszowie!
Lenartowicza 4 Rzeszów, 35-051

sob., 29 czerwca 2019 11:00 - 10:18
Zapraszamy na kolejne spotkanie podczas którego dowiecie się jak pracować nad swoim projektem, połączycie się w zespoły z innymi uczestnikami oraz zdobędziecie niezbędną wiedzę.
Lenartowicza 4 Rzeszów, 35-051

czw., 27 czerwca 2019 17:00 - 20:00

ProtoLab - spotkanie informacyjne


Zespół ProtoLab zaprasza na spotkanie na którym możesz dowiedzieć się jak dołączyć do społeczności użytkowników ProtoLab, zobaczyć nasze pracownie i sprzęt oraz poznać nasz zespół.

ProtoLab to społeczność i laboratorium technologiczne dla studentów i badaczy, które wystartowało w Rzeszowie w maju 2019 roku w ramach Podkarpackiego Centrum Innowacji.
Budujemy społeczność osób, które chcą eksperymentować z technologią, tworzyć własne prototypy i realizować innowacyjne pomysły. Główną ideą ProtoLabu jest stworzenie studentom i badaczom możliwości rozwoju oraz uczenia się poprzez wolne eksperymentowanie w zakresie własnych projektów, w oparciu o interdyscyplinarne zespoły.


Spotkanie odbędzie się w czwartek (13 czerwca)  o godzinie 18:00 w siedzibie Podkarpackiego Centrum Innowacji na ul. Lenartowicza 4.


Zapraszamy!Lenartowicza 4 Rzeszów, 35-051 | Podkarpackie Centrum Innowacji

czw., 13 czerwca 2019 18:00 - 20:00
Konferencja programistyczna poświęcona tematyce "Software Craftsmanship"
Kopernika 12 Rzeszów, 35-001 | Hotel Bristol Tradition & Luxury

sob., 25 maja 2019 08:00 - 17:00
"Współczesna TRIZ jako narzędzie w pragmatycznych innowacjach"
Lenartowicza 4 Rzeszów, 35-051

pon., 20 maja 2019 14:00 - 18:00
Hackathon Banku Pekao S.A. to 23-godzinne interdyscyplinarne wydarzenie dedykowane studentom i absolwentom
Akademicka 8 Rzeszów, 35-084 | Centrum Studenckie, Politechnika Rzeszowska

pt., 17 maja 2019 17:00 | niedz., 19 maja 2019 18:00
Bezpłatne szkolenie dotyczące budowania strategii marki
Jasionka 954 Jasionka, 36-002 | Aeropolis Podkarpacki Park Naukowo-Technologiczny (Bud. IT)

czw., 25 kwietnia 2019 11:00 - 15:00
UE UE