Student jako naturalny materiał na przedsiębiorcę

Student jako naturalny materiał na przedsiębiorcę

Zapraszamy na kolejne spotkanie dotyczące Doliny Krzemowej. Podczas spotkania poznasz aspiracje młodych, którzy osiągnęli sukces w US, a także dowiesz się, dlaczego jako student jesteś dobrym materiałem na innowatora!

Dlaczego warto często wychodzić ze strefy komfortu? Czy mogę zacząć pracować nad kluczowymi umiejętnościami biznesowymi już podczas studiów? Czy jestem osobą, z którą da się współpracować? 

Jakie umiejętności są niezbędne w prowadzeniu firmy? Co to tak naprawde znaczy myślenie / praca innowacyjna?  Czy jako Polacy jestesmy swiadomi uwarunkowań kulturowych, które mogą powstrzymywać nas przed podejmowaniem inicjatyw o wysokim stopniu ryzyka bądź angażowaniem się projekty oparte na bliskiej i intensywnej pracy grupowej? Dlaczego stronimy od pracy zespołowej? Czy opłaca się ciężko pracować? 


O tym i wielu innych aspektach studiów, pracy i życia w San Francisco opowie Ula Furman, związana od 2010 - 2016 ze Szkola Biznesu Haas przy Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley, a od maja 2019, członek zespołu Podkarpackiego Centrum Innowacji. Panel - dyskusja. Czekamy na Was i na Wasze refleksje.


Zapraszamy.
Pamiętaj, że na spotkanie możesz zabrać ze sobą dowolną osobę, ale musicie się zarejestrować w naszym systemie.

Rejestracja na wydarzenie
Bilet wstępu na spotkanie
Rejestracja zakończyła się: środa, 31 lipca 2019 o 15:00
Student jako naturalny materiał na przedsiębiorcę
Miejsce i czas wydarzenia
Lenartowicza 4
35-051 Rzeszów

śr., 31 lipca 2019 15:00 - 17:00
Więcej informacji
Organizatorzy
Podkarpackie Centrum Innowacji
UE UE