Projektanci Innowacji PFR

Projektanci Innowacji PFR

Google, Polski Fundusz Rozwoju Podkarpackie Centrum Innowacji Sp. z o. o. zapraszają do wzięcia udziału w programie Projektanci Innowacji PFR, czyli cyklu bezpłatnych warsztatów design thinking! 

 

Chcesz projektować innowacje tak, jak robi się to w Google?  

To proste!  

Zapisz się na bezpłatne warsztaty, odbywające się w dnia 18-19 odbywające się w Podkarpackim Centrum Innowacji Sp. z o. o.

 

Jak to zrobić?  

 

➡ Wejdź na https://events.withgoogle.com/projektanci-innowacji-pfr-pci-1920102019/ 

➡ Wypełnij formularz zgłoszeniowy i odpowiedz na 3 krótkie pytania. Zależy nam na tym, aby poznać Twoje pomysły i to nad czym chcesz pracować! Na tej podstawie będziemy wybierać chętnych ;)
➡ Otrzymasz od nas maila zwrotnego z prośbą o potwierdzenie adresu e-mail

➡ Dbamy o najwyższą jakość warsztatów, dlatego wszystkie zgłoszenia rozpatrujemy indywidualnie, a ilość miejsc jest ograniczona. Zaproszenie wyślemy nie wcześniej niż 24 h od rejestracji i nie później niż 48 h przed terminem warsztatów.

➡ Przyjdź na wydarzenie, weź udział w warsztatach i ucz się od ekspertów.  

 

🔴 Na czym to polega❓  


Projektanci Innowacji PFR to ogólnopolska akcja edukacyjna. Warsztaty uczą kreatywnego myślenia oraz tworzenia nowatorskich produktów i usług przy wykorzystaniu Design Thinking. Program bazuje na wewnętrznej metodzie stworzonej na potrzeby rozwoju innowacji w Google pod nazwą Creative Skills for Innovation Lab. Biorąc udział w projekcie nauczysz się budować trzy podstawowe kompetencje: zrozumienie użytkownika (Empatia), Myślenie 10x (Myślenie bez granic) oraz Eksperymentowanie (Tworzenie prototypów).  

📌 Szczegółowy opis metodologii i płynących z niej korzyści znajdziesz także na 👉 startup.pfr.pl 👈 


🔴 Jakie wymagania musisz spełnić❓ 

Program jest skierowany do osób reprezentujących umiejętności: biznesowe, inżynierskie, humanistyczne, artystyczne oraz naukowo-medyczne. Wiek nie ma znaczenia - liczy się chęć rozwoju i pracy nad obecnymi i przyszłymi pomysłami. 

 

🔴 Miejsce w którym odbędą się warsztaty❓ 

Podkarpackie Centrum Innowacji Sp. z o. o. to miejsce, które łączy naukę z biznesem, oraz rozwija kluczowe umiejętności wśród badaczy i personelu administracyjnego. Do kluczowych priorytetów należy wspieranie podkarpackich projektów badawczo-rozwojowych, a także pobudzanie przedsiębiorczości wśród studentów.


Warsztaty odbywają się w języku polskim 

❗❗❗ LICZBA MIEJSC OGRANICZONA
Ze względu na duże zainteresowanie warsztatami oraz ograniczoną liczbą miejsc, nie ma możliwości przekładania zgłoszenia na inną datę. Osoby które po zaakceptowaniu na warsztaty nie zjawią się bez wcześniejszego poinformowania, trafią na “Czarną listę” i nie będą mogły więcej brać udziału w warsztatach Projektantów Innowacji.  Prosimy o rozważne dokonywanie zapisów. 

 

Projektanci Innowacji PFR to warsztaty organizowane przez Google w partnerstwie strategicznym z Polskim Funduszem Rozwoju.

Rejestracja
Rejestracja za pomocą zewnętrzego serwisu
Zarejestruj się
Projektanci Innowacji PFR
Miejsce i czas wydarzenia
Lenartowicza 4
35-051 Rzeszów
https://events.withgoogle.com/projektanci-innowacji-pfr-pci-1920102019

pt., 18 października 2019 09:00
sob., 19 października 2019 17:00
Organizatorzy
Podkarpackie Centrum Innowacji
Polski Fundusz Rozwoju
Google Poland Sp. z o. o.
UE UE