Baza wiedzy

Baza wiedzy

Przeglądnij naszą bazę wiedzy i znajdź odpowiedź na swoje pytania. A może chciałbyś się czymś podzielić i opublikować swój artykuł?
W dniu 12 stycznia 2021 roku odbędzie się kolejne posiedzenie Komitetu Alokacji Zasobów Podkarpackiego Centrum Innowacji (KAZ).
Naukowcy z Katedry Kosmetologii Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie opracowali krem, który kompleksowo chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieniowania ultrafioletowego (UV). Innowacyjnym składnikiem kremu jest ekstrakt z mongolskich ziół.
Dla autorów najciekawszych propozycji m.in. powerbanki, szkolenia z druku 3D, a także dostęp do dedykowanych warsztatów.
Rafał Białorucki
Ta dwudniowa impreza została zaplanowana we wtorek i środę (1-2 grudnia br.). Początek o godzinie 9:00. Wydarzenie będzie transmitowane online z G2A Areny przez Internet.
Rafał Białorucki
W Radiu VIA o grudniowym forum, które będzie platformą dialogu i integracji dla wszystkich uczestników. Zapraszamy na wystąpienia oraz dyskusje panelowe na żywo, a prelegenci będą dostępni online.
Rafał Białorucki
Już wkrótce Podkarpackie Forum Nauki i Biznesu. Zostaną poruszone tematy dotyczące rozwoju ekosystemu innowacji, przemysłu kosmicznego i medycyny, produkcji żywności wysokiej jakości. Doświadczenie i wiedzę przekażą eksperci podczas wystąpień i paneli dyskusyjnych. Uczestnictwo jest bezpłatne.
Rafał Białorucki
Tworzenie nowych produktów, budowanie rozwiązań w oparciu o europejskie i światowe trendy, kreowanie innowacji. To merytoryka Podkarpackiego Forum Nauki i Biznesu. Przedsiębiorcy i naukowcy poznają również najnowsze inspiracje, ważne dla funkcjonowania ich organizacji w niedalekiej przyszłości.
Rafał Białorucki
Regulacje prawne i powody epidemiczne wykluczają obecnie przeprowadzenie konferencji i targów na terenach powiatów objętych strefami czerwonymi o najwyższych przyrostach zachorowań. Wydarzenie zostało przesunięte o dwa tygodnie
Rafał Białorucki
Całość materiału będzie dostępna dzisiaj w radiu, zapraszamy serdecznie do wysłuchania
Rafał Białorucki
Podbij kosmos i załóż własną kolonię na Marsie
Rafał Białorucki
Zapraszamy grafików, informatyków, programistów a także twórców z wiedzą w projektowaniu i kodowaniu gier lub interfejsów
Rafał Białorucki
Webinar ma przygotować uczestników przed Spacehackiem organizowanym w dniach 23-25 października br.
Rafał Białorucki
14 października 2020
Tematem jest szeroko rozumiany kosmos i jest skierowany do szerokiej grupy ludzi z branży IT
Rafał Białorucki
Wspólne działanie PCI i Samorządu Studenckiego Politechniki Rzeszowskiej
Rafał Białorucki
07 października 2020
Poznaj kolejnego eksperta z Podkarpackiego Centrum Innowacji, który dzieli się swoim doświadczeniem i wiedzą
Rafał Białorucki
Fachowcy omawiali rolę brokerów i specjalistów ds. komercjalizacji jako łącznik między nauką a biznesem
Rozmawiali o aktualnym stanie PSLBiW oraz możliwościach strony internetowej promującej ofertę rynkową laboratoriów
Zachęcamy studentów, aktywizujemy kadrę naukowców z całego Podkarpacia do wspólnego działania na rzecz rozwoju Regionalnego Ekosystemu Innowacji i Startupów
Rafał Białorucki
Zakończenie inwestycji i przekazanie nowej części siedziby Podkarpackiego Centrum Innowacji zaplanowano pod koniec 2021 roku
Rafał Białorucki
Poszukujemy ekspertów i specjalistów mających doświadczenie w komercjalizacji wyników badań naukowych
Rafał Białorucki
Przestrzeń PCI ProtoLab to ciekawa i interesująca oferta dla studentów i kół naukowych do twórczej i innowacyjnej pracy
Rafał Białorucki
Marszałek Województwa Podkarpackiego gościł w Podkarpackim Centrum Innowacji
Rafał Białorucki
22 września 2020
Nasi Eksperci dzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą na rzecz rozwoju ekosystemu innowacji
Rafał Białorucki
Kongres Profesjonalistów IT skierowany jest do każdej osoby interesującej się nowoczesnymi rozwiązaniami informatycznymi, szczególnie w obszarze sztucznej inteligencji
Rafał Białorucki
UE UE