Warsztat: Wojciech Szapiel - GROWING PAINS współpracy nauka-biznes

Warsztat: Wojciech Szapiel - GROWING PAINS współpracy nauka-biznes

Podkarpackie Centrum Innowacji zaprasza na Warsztat - GROWING PAINS współpracy nauka-biznes, które poprowadzi Wojciech Szapiel. Podczas spotkania uczestnicy poznają zasady skalowania organizacji oraz elementy metodyki GROWING PAINS.

Metodyka ta zakłada rozpoznawanie i pokonywanie Barier Wzrostu przedsiębiorstw (Bóli Wzrostowych – Growing Pains), co pozwala na budowanie organizacji, która trwale odnosi sukcesy. Umożliwiając Badanie Efektywności Organizacyjnej i Badanie Barier Wzrostu, narzędzie to rozpoznaje między innymi: nieadekwatny rozwój infrastruktury organizacji w stosunku do jej skali, nieprawidłowości w rozwoju przedsiębiorstw i precyzuje blokady wpływające na wskaźniki finansowe.

GROWING PAINS stosowane jest przez wiele firm (m. in. Starbucks, Movenpick, PIMCO, Allianz i IBM).

Obowiązuje wcześniejsza rejestracja

Program merytoryczny warsztatu:

·         Trendy globalne w biznesie.

·         Wpływ trendów globalnych na zarządzanie.

·         Wyniki badań GROWING PAINS jakie przeprowadziliśmy w Polsce.

·         Jak zbudować firmę, która skutecznie wygra na rynku?

·         Jak zbudować Państwo Technologiczne?

·         Wojciech Szapiel - Q&A.

TERMIN I LOKALIZACJA:

09.01.2020, godz. 17:00 – 20:00, Podkarpackie Centrum Innowacji, ul. Lenartowicza 4, Rzeszów, aula ProtoLab.

Warsztat poprowadzi Wojciech Szapiel - prezes Zarządu Inventity Foundation. Partner Zarządzający Polish Investment Fund. Menedżer, inwestor, ekspert w dziedzinie transferu technologii oraz pozyskiwania kapitału. Wykładowca w zakresie transferu technologii oraz innowacji dla przedsiębiorstw. Certyfikowany trener i doradca Strategic Planning and Performance Management

Specjalizuje się w doradztwie strategicznym, transferze technologii oraz inwestycjach kapitałowych. We współpracy z prof. E. Flamholtzem (UCLA) wprowadził do Polski metodykę skalowania przedsiębiorstw Growing Pains®. Jako CEO w Inventity Foundation kieruje rozwojem Licencjonowanej sieci Doradców GROWING PAINS STRATEGY®. Posiada blisko 20 letnie doświadczenie zawodowe zdobyte podczas pracy dla renomowanych firm w Polsce i Wlk. Brytanii, w tym 10-letnia praktyka na rynku PE/VC. Jest autorem i współautorem kilkunastu wdrożonych strategii zmian i rozwoju przedsiębiorstw oraz przekształceń kapitałowych w sektorach, tj. energetycznym, finansowym, IT. Zrealizował kilkadziesiąt projektów z zakresu brokeringu wiedzy dla naukowców, wyposażając beneficjentów projektu w wiedzę i narzędzia, które przygotują̨ ich do wejścia w wybrany proces inwestycyjny. Wojciech jest mówcą podczas licznych konferencji i seminariów w Polsce i zagranicą.

Szkolenie jest bezpłatne i skierowane do konkretnej grupy odbiorców: przedsiębiorców, naukowców i kadry zarządzającej.

ZAPRASZAMY!!!

Zespół PCI

Rejestracja na wydarzenie
Warsztat: Wojciech Szapiel - GROWING PAINS współpracy nauka-biznes
Rejestracja zakończyła się: czwartek, 9 stycznia 2020 o 15:00
Warsztat: Wojciech Szapiel - GROWING PAINS współpracy nauka-biznes
Miejsce i czas wydarzenia
Lenartowicza 4
35-051 Rzeszów

czw., 09 stycznia 2020 17:00 - 20:00
Organizatorzy
Podkarpackie Centrum Innowacji
UE UE