Nasza misja

Nasza misja

ProtoLAB to kreatywna przestrzeń do prototypowania i weryfikacji pomysłów, w którym nauka łączy się z biznesem, pasja staje się pracą, a pomysły zamieniają się w biznes.

Społeczność - u nas spotkasz ciekawych i kreatywnych ludzi realizujących projekty, pasjonatów różnych technologii. Jeśli potrzebujesz uzupełnić swój zespół to koniecznie powinieneś stać się częścią naszej społeczności.
Wiedza - ciekawe, praktyczne i angażujące otwarte konferencje, warsztaty, szkolenia, spotkania i dyskusje, dzięki którym zdobędziesz cenną wiedzę, a także kontakt z ciekawymi prelegentami.
Przestrzeń - profesjonalne przestrzenie, warsztaty, pracownie, pomieszczenia do pracy zespołowej, szkoleń, spotkań z zespołem jak i klientem. Jeśli poszukujesz miejsca do pracy nad start-upem to właśnie je znalazłeś!
Technologia - nowoczesne narzędzia i urządzenia, które pozwolą Ci skutecznie realizować Twój projekt. Jeśli chcesz nauczyć się obsługiwać programy, aplikacje, narzędzia, urządzenia, przyjdź na szkolenia prowadzone przez opiekunów pracowni.
Wsparcie - zewnętrzne organizacje, mentorzy, trenerzy, coache, z różnych dziedzin, których zadaniem jest wspieranie Twojego zespołu w realizacji projektu.
Biznes - możliwość współpracy z największymi graczami na Polskim jak i światowym rynku, dokładnie dostęp do naszych Partnerów, którzy poszukują innowacyjnych rozwiązań i stanowią środowisko testowe dla start-upów.

Jeśli nie masz własnego pomysłu przyjdź do ProtoLAB, zobacz co robimy, skorzystaj ze szkoleń i warsztatów. Poznaj grupy projektowe, a możliwe, że znajdziesz miejsce dla siebie - pracuj z pasją.

ProtoLAB stanowi element działalności Podkarpackiego Centrum Innowacji Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, którego właścicielem jest Województwo Podkarpackie i został utworzony w ramach projektu pt. „Podkarpackie Centrum Innowacji” będącego wynikiem inicjatywy Catchnig-Up Regions realizowanej wspólnie przez Komisję Europejską, Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju oraz Województwo Podkarpackie. Projekt otrzymał wsparcie ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
UE UE