Mentorzy

Mentorzy

Jeżeli interesujesz się innowacjami, nowymi technologiami, albo po prostu chciałbyś podzielić się z innymi swoim doświadczeniem i wiedzą, wyślij nam swoje zgłoszenie i wskaż 3 główne obszary kompetencji oraz krótką informację na temat swoich osiągnięć zawodowych. Z pewnością się odezwiemy!
Robert Juszczyk
GBX Soft
Prezes Zarządu
Rzeszów
#Frontend #Programowanie, #Biznes #Mvp, #Aplikacje #Angular, #Agile #Scrum
Czytaj więcej

Front-End Developer oraz CEO Rzeszowskiego Software House'u GBX Soft od 2013 roku. doświadczenie w aplikacjach webowych zdobywane przez ostatnie 6 lat. Dokładny, a nawet pedantyczny w zakresie dobrych praktyk dotyczących tworzenia kodu oraz jego czytelności. Każda nowa technologia to dla niego wyzwanie, które chętnie podejmuje. Oprócz pasji do programowania uwielbiam konsultować i budować wspólnie z naszymi partnerami nowe produkty cyfrowe w rozumieniu biznesowym. Doradzam jak podchodzić do realizacji swoich pomysłów, jakie materiały warto przygotować i dlaczego każdy produkt powinien zaczynać swoją historię od MVP.

Maciej Chrzanowski
Maciej Chrzanowski
Politechnika Rzeszowska
Pracownik naukowy
Rzeszów
#Innowacje #Startupy #Marketing
Bartosz Jadam
Bartosz Jadam
Podkarpackie Centrum Innowacji
Dyrektor Generalny
Rzeszów
#Zarządzanie #Procesy #Inspiracje
Bartosz Wąs
# grafikaUI/UX #publicSpeaking #marketing
Czytaj więcej

Grafik, twórca layoutów stron, aplikacji i sklepów. Pasjonat nowych projektów i mów publicznych.

W przeszłości mocno związany byłem z grafiką oraz programowaniem. Przez rok byłem freelancerem - twórcą sklepów internetowych. Dzięki temu doświadczeniu znalazłem to co mnie kręci najbardziej - nowe projekty, praca zespołowa, podejście pro konsumenckie oraz kreowanie marki i strategii marketingowej. Potrafię spojrzeć na produkt z perspektywy potencjalnego klienta.  Aktualnie związany jestem z Rzeszowskim klubem mówców - Inspire Rzeszów Toastmasters, gdzie regularnie przemawiam oraz zajmuję funkcję w zarządzie jako Wiceprezes ds. Public Relations. Uwielbiam proces ciągłego ulepszania oraz testowanie nowych rozwiązań.

Bardzo chętnie pomogę przy designie oraz prototypowaniu aplikacji, tworzeniu strategii marketingowej lub brandingowej oraz ogólnie rozumianych wystąpieniach publicznych - prezentacje produktowe, mowy sprzedażowe, wywiady, elevator pitch.

Często przebywam w międzynarodowym towarzystwie i uczestniczę w wymianach oraz treningach zagranicznych - chętnie pomogę się na takie dostać.

Kamil Dawidowicz
WDK w Rzeszowie
Specjalista
#chemia #fizyka #elektronika #programowanie #eksperymenty #projektowanie
Czytaj więcej

Chemiki programista, obecnie specjalista ds eksperymentów interaktywnych w biurze projektu podkarpackiego centrum nauki. Prowadzę zespoły projektowe jako lead/mentor. Niewyczerpane źródło pomysłów projektowych z różnych dziedzin. 

Konrad Siemientkowski
MuzgAUDIO
Właściciel
#elektornika #automotive #arduino #hardware #audio #NFC
Czytaj więcej

Chciałbym wspomóc PCI swoim doświadczeniem z zakresu projektowania urządzeń elektronicznych. Jestem absolwentem PRZ, mam 6 letnie doświadczenie w projektowaniu urządzeń automotive. Od dziecka fascynowały mnie urządzenia audio. Prowadzę firmę elektroniczną.

Krystian Golik
Sagitum S.A.
Konsultant Webcon / Kierownik projektu
Inteligentne systemy wspomagania decyzji.
Czytaj więcej

Aktualnie pracuję jako konsultant Webcon / kierownik projketów w firmie Sagitum S.A. Od 2015 roku zajmuję się wspieraniem klientów w zautomatyzowaniu procesów biznesowych od analizy po wdrożenie i dalszy rozwój systemu. Za cel zawodowy obrałem dzielenie się nabytą wiedzą w zakresie transformacji cyfrowej, którą umżliwia system WEBCON BPS.

Piotr Kraszewski
Własna działalność gospodarcza
Manager
Rzeszów
#Budowanie projektów #Metoda Customers Development #Marketing sieciowy #Budowanie baz klientów
Czytaj więcej

Posiadam za sobą szereg szkoleń, inkubacji, akceleracji oraz realnych działań w biznesie i przeczytałem więcej niż 50 książek biznesowych ze zrozumieniem. Postanawiam zmienić swoją ścieżkę kariery więc proponuję tutaj swoją wiedzę i doświadczenie w tym temacie. Rozwój i biznes na wielką skalę stał się moją pasją ze względu na rozumienie tego paradygmatu. Dobrze  są mi znane metodologie Customer Development Lean Startup i Design Thinking oraz dość sporo wiem o wdrażaniu projektów w życie. Potrafię szybko wdrażać projekty w życie ze względu na stosowanie wspomnianych metodologii. Jestem osobą techniczną która potrafi budować prototypy i nadzorować projekty u podwykonawców ze względu na moje doświadczenie o którym wspomniałem wyżej. Potrafię prowadzić odpowiednie szkolenia z zakresów tworzenia Firmy i wdrażania produktów na rynek. 

Marek Kotuła
Marek Kotuła
Fabryka Naklejek
CEO
Rzeszów
#Grafika komputerowa #Druk
UE UE