Mentorzy

Mentorzy

Jeżeli interesujesz się innowacjami, nowymi technologiami, albo po prostu chciałbyś podzielić się z innymi swoim doświadczeniem i wiedzą, wyślij nam swoje zgłoszenie i wskaż 3 główne obszary kompetencji oraz krótką informację na temat swoich osiągnięć zawodowych. Z pewnością się odezwiemy!
Norbert Pisz
Risenbit
CEO
Rzeszów
Nowe technologie, aplikacje web, startupy
Czytaj więcej

To ja Norbert

Maciej Chrzanowski
Maciej Chrzanowski
Politechnika Rzeszowska
Pracownik naukowy
Rzeszów
Innowacje, Startupy, Marketing
Bartosz Jadam
Bartosz Jadam
Podkarpackie Centrum Innowacji
Dyrektor Generalny
Rzeszów
Zarządzanie, procesy, inspiracje
Marek Kotuła
Marek Kotuła
Fabryka Naklejek
CEO
Rzeszów
Grafika komputerowa, druk
Marcin Kruszyna
Marcin Kruszyna
Rzeszów
Finanse, Inwestycje, Giełda
Marcin Rudzik
Brand Active
Prezes
Rzeszów
Przedsiębiorca,Właściciel e-sklepów,Ekspert e-commerce
Czytaj więcej

estem założycielem firmy Brand Active Sp. z o.o. i agencji e-commerce, a także właścicielem dwóch sklepów internetowych:  strazackie.pl oraz lookinterior.pl. Moje sklepy nie tylko są źródłami dochodu, ale również miejscami, w których każdego dnia testuje nowe rozwiązania automatyzujące i marketingowe. Doradzam i udzielam konsultacji wielu osobom oraz firmom m.in. w zakresie zakładania sklepów internetowych, obsługi i ich promowania. W październiku 2017 roku stałem się również właścicielem, a tym samym wydawcą portalu informacyjnego strazacki.pl, co było kolejnym krokiem w realizacji mojej pasji.

Jako ekspert e-commerce występowałem na konferencja/w miejscach: Mobile Trends Conference, Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania, Festiwal Boss, IPMA Polska, Kolbuszowa 2.0, Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego.

W przeszłości, tworzyłem strony internetowe, pisałem teksty pod seo, projektowałem kalendarze, sprzedawałem auta, rozwijałem ogólnopolski startup, zarządzałem projektami IT.  To wszystko łączyło jedno – Internet. Robiłem dużo, ale wszystko za pośrednictwem Internetu, dlatego byłem wręcz zmuszony stale rozwijać swoją wiedzę w zakresie marketingu, IT, zarządzania, sprzedaży, przedsiębiorczości, a nawet prawa i rachunkowości. Tak duża dawka wiedzy zawsze poparta praktyką sprawiła, że założyłem swoją firmę, agencję e-commerce oraz stworzyłem od podstaw dwa sklepy internetowe. To był kolejny krok w moim rozwoju i kolejna dawka praktycznej wiedzy. Aktualnie tą wiedzą i przemyśleniami pragnę się z Wami dzielić. Agencja e-commerce, którą założyłem w maju 2016 roku dzisiaj ma za sobą dziesiątki wdrożonych e-sklepów, setki akcji marketingowych, które zwiększyły zyski sklepom internetowym w Polsce i w Europie.

UE UE