Spacehack trwa rejestracja zespołów

Spacehack trwa rejestracja zespołów

Spacehack trwa rejestracja zespołów

Spacehack trwa rejestracja zespołów

Zapraszamy grafików, informatyków, programistów a także twórców z wiedzą w projektowaniu i kodowaniu gier lub interfejsów
16 października 2020 09:14

W dniach 23-25 października br. odbędzie się Spacehack. Tematem przewodnim jest stworzenie innowacyjnego rozwiązania z zakresu kosmonautyki dla tematów w jednej z trzech kategorii: robotyka i sztuczna inteligencja, aplikacje mobilne i webowe oraz gry (VR, symulatory). Dla zwycięzców łączna pula nagród wynosi 14 tysięcy złotych. Nagrodą specjalną jest pobyt w symulowanej bazie kosmicznej. Obecnie trwa rejestracja zespołów.

Spacehack ma charakter online. Uczestnicy mogą przygotować rozwiązania indywidualnie lub połączyć się w grupy. To maksymalnie 4-osobowe zespoły. Po zapoznaniu się z tematami zadań konkursowych każdy zespół dokonując wyboru kategorii tematycznej ma czas na rozwiązanie zadania od godziny 18:00 w piątek 23 października do godziny 15:00 w niedzielę 25 października. Uczestnicy przygotują rozwiązania w trakcie wydarzenia samodzielnie, korzystając z własnego sprzętu elektronicznego i oprogramowania komputerowego.

Warunkiem umożliwiającym wzięcie udziału w Spacehack jest zarejestrowanie się poprzez prawidłowe wypełnienie formularza rejestracyjnego, znajdującego się pod adresem: https://app.evenea.pl/event/spacehack/ nie później niż do 23.10.2020 r. do godziny 15:00. Początek zawodów 23 października o godzinie 18:00.  

Autor artykułu
Rafał
Inne artykuły
UE UE