Już wkrótce startuje Spacehack

Już wkrótce startuje Spacehack

Już wkrótce startuje Spacehack

Już wkrótce startuje Spacehack

Tematem jest szeroko rozumiany kosmos i jest skierowany do szerokiej grupy ludzi z branży IT
14 października 2020 09:08

W październiku odbędzie się technologiczny hackathon, którego tematem jest szeroko rozumiany kosmos. Konkurs zaplanowany został w formie on-line w dniach 23-25 października br. i jest skierowany do ludzi z branży IT, tj. grafików, informatyków, programistów a także twórców, którzy posiadają wiedzę w projektowaniu i kodowaniu gier lub interfejsów.

Spacehack to wydarzenie towarzyszące podczas Kongresu 590. Tegoroczna tematyka dotyczy kosmosu. Zadaniem zespołu będzie stworzenie innowacyjnego rozwiązania z zakresu kosmonautyki dla tematów w jednej z trzech kategorii: robotyka i sztuczna inteligencja, aplikacje mobilne i webowe oraz gry (VR, symulatory).

Liczymy, że podczas tej wielkiej burzy mózgów powstaną innowacyjne prototypy, ciekawe aplikacje, interesujące projekty, pomysły na usługi, cenne sugestie, a także rozwiązania konkretnych problemów, gdyż właśnie takie korzyści generują maratony projektowania. Spacehack organizowany jest przez Podkarpackie Centrum Innowacji we współpracy z PrimeBit Games SA.

Autor artykułu
Rafał
Inne artykuły
UE UE