Zaproszenie na Kongres Profesjonalistów IT

Zaproszenie na Kongres Profesjonalistów IT

Zaproszenie na Kongres Profesjonalistów IT

Zaproszenie na Kongres Profesjonalistów IT

Kongres Profesjonalistów IT skierowany jest do każdej osoby interesującej się nowoczesnymi rozwiązaniami informatycznymi, szczególnie w obszarze sztucznej inteligencji
20 września 2020 15:21

Kongres Profesjonalistów IT to ogólnopolskie wydarzenie przeznaczone dla osób zarządzających, w tym prezesów firm i dyrektorów w instytucjach czy jednostkach samorządu terytorialnego. Dzięki wystąpieniom plenarnym ekspertów z branży teleinformatycznej kadra kierownicza będzie mogła szerzej poznać nowinki technologiczne oraz sposoby ich implementacji w przedsiębiorstwach.

 

Jakie zagrożenia wiążą się ze Sztuczną Inteligencją? Jak dokładnie jest wykorzystywane AI w biznesie? O czym musisz wiedzieć chcąc wprowadzać sztuczna inteligencję do swojej działalności? Na te i oraz wszelkie inne pytania odpowiedzą prelegenci XX Kongresu Profesjonalistów w środę 30 września 2020r. w rzeszowskim hotelu Bristol Rzeszów Tradition &Luxury.

 

Kongres Profesjonalistów IT skierowany jest do każdej osoby interesującej się nowoczesnymi rozwiązaniami informatycznymi, szczególnie w obszarze sztucznej inteligencji dla różnych sektorów biznesu i w całości jest bezpłatny. Organizatorami wydarzenia są Klaster Firm Informatycznych Polski Wschodniej, firma Exacto oraz Prime Bit Games.

 

Szczegóły:

https://kongresprofesjonalistowit.pl/category/aktualnosci/

Autor artykułu
Rafał
Inne artykuły
UE UE