Smart Medius Hackathon

Smart Medius Hackathon

Smart Medius Hackathon

Smart Medius Hackathon

Podkarpackie Centrum Innowacji zostało partnerem merytoryczym Smart Medius Hackathon
20 marca 2019 12:52

Informujemy, że zostaliśmy partnerem merytorycznym Smart Medius Hackathon. Wydarzenie odbędzie się w dniach 22-24 marca 2019 roku. Przewodnią inicjatywą jest stworzenie innowacyjnych rozwiązań technologicznych z obszaru medycznego. W trakcie tego zdarzenia zostanie poruszona kwestia polepszenia bezpieczeństwa mieszkańców Rzeszowa. 

Jesteś pasjonatem nowych technologii w obszarze zdrowia? Lubisz projektować lub programować, tworzyć i wdrażać swoje pomysły w rzeczywistość? Smart Medius Hackathon to coś dla CIEBIE! Zachęcamy do zapisywania się! Będziemy czekać na miejscu, chętnie się spotkamy i porozmawiamy
na tematy, które będą dla Ciebie interesujące.   
Dodatkowym atutem jest to, że podczas Hackathonu zapewnione są spotkania z mentorami a także z przedstawicielami znanych firm z branży nowych technologii.

Inicjatorem pomysłu jest Centrum Medyczne MEDYK we współpracy z Miastem Rzeszów (Rzeszów Smart City). Hackathon skupia ludzi z wielu różnych branż, np.: programistów, grafików, inżynierów, projektantów stron internetowych oraz pasjonatów oprogramowania, jak również osoby kreatywne, które mają interesujące pomysły do zaprezentowania. To wszystko w celu stworzenia użytecznego programowania z obszaru medycyny
i zdrowia, by poprawić jakość życia mieszkańców.

Dla wszystkich uczestników jest przewidziany catering, strefa relaksu oraz produkty na koncentrację i pobudzenie, które zostają zapewnione przez firmę Olimp Laps. Całe wydarzenie odbędzie się w Rzeszowie w Podziemnej Trasie Turystycznej (dawniej Estrada).
Start 22 marca 2019 r. o godzinie 16.00.

Do zobaczenia!!!

 

 

Jolanta
Autor artykułu
UE UE