Warsztaty z Angulara

Warsztaty z Angulara

Warsztaty z Angulara

Warsztaty z Angulara

Nowy Angular to potężne narzędzie do budowania aplikacji w warstwie front-endowej
19 czerwca 2019 08:33

Angular jest językiem, który pozwala na budowanie zaawansowanych aplikacji webowych. Obecnie ten język staje się coraz bardziej znanym, jednak w regionie Podkarpacia jest on stosunkowo mało popularny.

Nowy Angular to potężne narzędzie do budowania aplikacji w warstwie front-endowej.
Jest to otwarta biblioteka/ framework języka TypeScript i zaleca się jego stosowanie m.in. do tworzenia aplikacji. Jako szkielet aplikacji ma za zadanie wspomagać tworzenie i rozwój progresywnych aplikacji internetowych. Angular pozwala na tworzenie rozbudowanych, wielomodułowych aplikacji z wykorzystaniem dobrych praktyk programistycznych.

29 czerwca w Podkarpackim Centrum Innowacji wraz z GBX Soft zostaną zorganizowane BEZPŁATNE warsztaty z Angulara, które w głównej mierze będą skupiać się na framworku #Angular2+.

Głównym celem warsztatów jest stworzenie lokalnej społeczności, skupiającej się na programowaniu warstwy prezentacyjnej FrontEnd. W trakcie wydarzenia przewiduje się stworzenie aplikacji "Check Your Time", która będzie umożliwiała mierzenie czasu spędzonego na poszczególnych zadaniach. Organizatorami wydarzenia są Podkarpackie Centrum Innowacji oraz GBZ Soft.

Warto nadmienić, że pomysł o przeprowadzeniu warsztatów, narodził się w trakcie prelekcji zespołu GBX Soft, podczas rzeszowskich targów pracy "Kariera IT".

Wydarzenie odbędzie się 29 czerwca 2019 roku o godzinie 11.00 w siedzibie Podkarpackiego Centrum Innowacji
(ul. Lenartowicza 4)


Serdecznie zapraszamy na BEZPŁATNE warsztaty, które pozwolą zdobyć wiedzę i praktykę na temat Angulara.
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!
Więcej informacji pod linkiem  https://www.facebook.com/events/837438869959049/
Serdecznie zapraszamy.
Autor: Jolanta Kowalik


UE UE