WiseGlass

WiseGlass

WiseGlass
Interaktywne lustra reklamowe

WiseGlass udostępnia inteligentne lustra reklamowe w miejscach publicznych, które na tafli szkła wyświetlają spersonalizowane reklamy konkretnemu odbiorcy w konkretnym momencie.

Lustra reklamowe WIseGlass to przeplatanie się reklamy outdoorowej z światem reklamy cyfrowej. Dzięki zaawansowanym czujnikom i sztucznej inteligencji wprowadziliśmy na rynek reklamy zewnętrznej targetowanie jak w internecie połączone z efektywnością reklamy zewnętrznej. 

WiseGlass to również intuicyjny panel online umożliwiający targetowanie, zarządzanie kampanią. To też dostęp do unikalnych statystyk.

Ekipa WiseGlass opracowała autorskie, zaawansowane, wielofunkcyjne czujniki. Połączenie nowej technologii (czujników) ze sztuczną inteligencją i taflą lustra daje nam niespotykane dotychczas możliwości. Stworzyliśmy nowe rozwiązanie łączące pokolenia.

Nasz system w mgnieniu oka rozpoznaje podstawowe cechy fizyczne odbiorcy reklamy. To pozwala nam stosować targetowanie (znane wcześniej z przestrzeni wirtualnej)  na podstawie płci, wieku, lokalizacji i innych cech w przestrzeni publicznej.

WiseGlass
Typ projektu:Startup
UE UE